[FIDES] Kolejne przypomnienie o rejestracji na Walne Zgromadzenie

Jerzy Witczak witczak w pwt.wroc.pl
Pon, 10 Lip 2017, 15:21:56 CEST


Drodzy Członkowie Federacji!Przypominam, że ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji w Domu Pielgrzyma ostateczny termin zgłoszeń na nasze walne zgromadzenie w Toruniu upływa już za dwa tygodnie – 15 lipca. Do końca ubiegłego tygodnia zgłosiło się tylko 35 osób. Bardzo więc proszę o mobilizację oraz przekazanie tej informacji potencjalnym zainteresowanym wszystkimi możliwymi sposobami (być może nie wszyscy podali swój adres e-mail na listę Fides).Zarejestrować się można poprzez formularz internetowy pod adresem:

https://goo.gl/forms/A1X8y6RwUkJ8BWAu2Gdyby występowały jakieś trudności, proszę pisać na adres ks. Dyrektora Bogusława Dygdały: b.dygdala w bibdiec.plInformacje o programie były już przesłane wcześniej, zawiera je również nasza strona www:

http://www.fides.org.pl/index.php/dzialalnosc/158-23-walne-zgromadzenie-odbedzie-sie-w-toruniuProgram zapowiada się bardzo ciekawie. Oprócz podanych już tytułów referatów w programie również prezentacja opracowania rzeczowego literatury religijnej przy pomocy Deskryptorów Biblioteki Narodowej – przedstawiciel Biblioteki Narodowej. Ponadto nowości w formacie MARC i w systemie Koha. Wieczorem w środę spacer po Toruniu. W czwartek po mszy i śniadaniu przejdziemy do Biblioteki UMK, tam wprowadzenie do katalogowania starych druków - p. Paweł Balcerowicz z sekcji starodruków Biblioteki UMK, a potem zwiedzanie, w tym pracownia konserwacji.A zatem – do zobaczenia w Toruniu we wrześniu! Szczęść Boże!

Ks. Jerzy WitczakPS. W sprawach dotyczących porządku walnego zgromadzenia, w tym zmian w Statucie, proszę jeszcze oczekiwać osobnych komunikatów.
---
Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus
-------------- następna część ---------
Załącznik HTML został usunięty...
URL:  <http://fidkar.fides.org.pl/pipermail/fides-lista/attachments/20170710/87beea6b/attachment.html>


Więcej informacji o liście Fides-lista